Serwis motocykli w Poznaniu

Kady jednoślad, a w szczególności ten często i intensywnie eksploatowany, raz na kilka miesięcy potrzebuje uwagi mechanika. Jeżeli w Państwa pojeździe pojawi się jakakolwiek usterka, możecie go przyprowadzić do siedziby firmy Ilex, w której czeka na Was profesjonalny serwis motocykli. Zajmiemy się właściwie wszystkimi częściami Waszego pojazdu. Sprawdzimy świece, przeprowadzimy remont silnika, a także wykonamy wiele innych napraw. Jesteśmy pasjonatami i dlatego doskonale znamy budowę oraz funkcjonowanie maszyn różnych marek. Naprawiamy i serwisujemy motocykle Zipp, a także legendarne Junaki i Mondiale. Podejmiemy się również serwisu motorowerów i innych jednośladów. Do napraw wykorzystujemy części do skuterów i motocyklowe, które oferujemy również w naszym sklepie.

Przeglądy jednośladów, części do skuterów i inne usługi

Jest wiele osób, które nie zdają sobie sprawy z istoty dbania o skuter lub motocykl. Warto wiedzieć, że pierwszy przegląd jednośladów należy wykonać 3 lata po rejestracji, a później trzeba go powtarzać co dwa lata. W przypadku starszych maszyn częstotliwość przeglądów wzrasta do 12-tu miesięcy. Pozwala to nie tylko na uniknięcie problemów z policją, czy też większych opłat w stacji diagnostycznej. Regularny serwis motocykli gwarantuje także bezpieczną i komfortową jazdę. W sytuacji, kiedy użytkownik ma pewność, że jego pojazd jest w nienagannym stanie, jeździ mu się zdecydowanie lżej.

Pragniemy zaznaczyć, że serwis motocykli czy sprzedaż części do skuterów i innych jednośladów nie wyczerpują oferty naszych usług. Jeżeli potrzebujecie Państwo serwisu lub naprawy sprzętu, zachęcamy do kontaktu i zadania pytania, czy będziemy mogli się go podjąć. Biorąc pod uwagę doświadczenie naszych pracowników i specjalistyczne maszyny, jest to bardzo prawdopodobne.