Serwis i naprawa kosiarek oraz motocykli

Oferta firmy Ilex nie ogranicza się jedynie do sprzedaży pojazdów jednośladowych i sprzętu do ogrodów. Klienci, którzy będą potrzebować profesjonalnego serwisu motocyklu lub też naprawy pilarek, również mogą skorzystać z naszych możliwości. Rozbudowane usługi są możliwe dzięki naszym specjalistom. Każdy z nich ma za sobą przeprowadzoną niejedną naprawę kosiarek, motocykli czy innych urządzeń. Jesteśmy przekonani, że bez większych problemów poradzimy sobie również z kolejnymi zleceniami.

Naprawa pilarek i innego sprzętu ogrodowego

Firmie Ilex możecie Państwo powierzyć naprawę pilarek, kosiarek, wykaszarek, a także innego sprzętu ogrodniczego. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Husqvarna, dzięki czemu możemy w profesjonalny sposób zająć się sprzętem tej marki. Gwarantujemy, że każdy z naszych specjalistów, to osoba, która na bieżąco śledzi nowinki techniczne i jest w stanie pracować z najnowszymi modelami. Do naprawy kosiarek, wykaszarek i innych urządzeń użyjemy nowoczesnego sprzętu, który gwarantuje pomyślne wykonanie powierzonego nam zadania.

Serwis motocykli

Raz na jakiś czas jednoślad potrzebuje spojrzenia mechanika. Jeżeli w Waszym motocyklu pojawi się jakakolwiek usterka, możecie go przyprowadzić do siedziby firmy Ilex. W zakresie serwisu motocykli zajmiemy się właściwie wszystkimi częściami Waszego pojazdu. Sprawdzimy świece, przeprowadzimy remont silnika, a także wiele innych.

Przegląd motorowerów, skuterów i motocykli

Jest wiele osób, które nie zdają sobie sprawy z istoty dbania o skuter lub motocykl. Pierwszy przegląd jednośladów należy wykonać 3 lata po rejestracji, a później trzeba go powtarzać co dwa lata. Potem częstotliwość wzrasta i jednoślad przeglądowi należy poddawać co 12 miesięcy. Pozwala to nie tylko na uniknięcie problemów z policją, czy też większych opłat w stacji diagnostycznej, ale także na bezpieczną i komfortową jazdę. W sytuacji, kiedy wiemy, że nasze pojazdy są w nienagannym stanie, jeździ nam się zdecydowanie lżej.

Pragniemy jednocześnie zaznaczyć, że wymienione usługi nie wyczerpują naszych możliwości. Jeżeli potrzebujesz serwisu lub naprawy sprzętu, zachęcamy do kontaktu i zadania pytania, czy jesteśmy w stanie się go podjąć. Biorąc pod uwagę doświadczenie naszych pracowników i posiadane specjalistyczne maszyny, jest to bardzo prawdopodobne.