O firmie

Firma „Ilex” Krzysztof Strachowski utworzona została w 2004 roku na bazie wcześniejszych doświadczeń w branży motocyklowej. Początkowo byliśmy dealerem włoskich motocykli marki Moto Guzzi, do której nadal mamy ogromny sentyment. W roku 2005 rozszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż skuterów, motorowerów i małych motocykli. Nasza oferta składała się wówczas głównie z jednośladów firmy Zipp, a od momentu pojawienia się na rynku motocykli Junak, rozpoczęliśmy również sprzedaż i tych pojazdów.

Zmiany na lepsze

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, w 2007 roku zmuszeni byliśmy przenieść się do nowej, własnej siedziby mieszczącej się w Poznaniu przy ul. Spławie 82. Każdego roku powiększamy naszą powierzchnię magazynową i handlową w związku ze wzrostem liczby pojazdów wprowadzanych do ofert producentów z którymi współpracujemy. Staramy się być zawsze na bieżąco i oferować najnowsze modele jednośladów. Od 2009 roku jesteśmy dealerem maszyn ogrodniczych marki Husqvarna, a w 2015 r. do naszej oferty wprowadziliśmy pojazdy alternatywne Airwheel. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych przez nas pojazdów i maszyn.

Jedyni w swoim rodzaju!

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim, jako jedyni w Poznaniu, oferujemy możliwość przetestowania jednośladu na placu przed siedzibą naszego sklepu! Nie działamy na zasadzie franczyzy, a wszystkie sprzedawane pojazdy są naszą własnością. Gorąco zapraszamy do salonu Ilex!