Motocykle Zipp, Junak, skutery 125 - o firmie Ilex

Firma „Ilex” Krzysztof Strachowski utworzona została w 2004 roku na bazie wcześniejszych doświadczeń w branży motocyklowej. Początkowo byliśmy dealerem włoskich motocykli marki Moto Guzzi, do której nadal mamy ogromny sentyment. W roku 2005 rozszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż kolejnych grup asortymentu. Były to skutery 125, motorowery i małe motocykle Zipp. Nasza oferta składała się wówczas głównie z jednośladów tej firmy, a od momentu pojawienia się na rynku motocykli Junak, rozpoczęliśmy również sprzedaż i tych pojazdów. Motocykle Zipp i Junak 125 nadal stanowią wiodące linie w naszym asortymencie. Dzięki pięknym liniom, wytrzymałej konstrukcji i atrakcyjnemu wzornictwu cieszą się też dużym powodzeniem miłośników jednośladów.

Zmiany na lepsze

W związku z intensywnym rozwojem firmy, w 2007 roku przenieśliśmy się do nowej, własnej siedziby mieszczącej się w Poznaniu przy ul. Spławie 82. Każdego roku wzrasta też liczba pojazdów wprowadzanych do oferty producentów, z którymi współpracujemy. W związku z tym systematycznie powiększamy powierzchnię magazynową i handlową. Staramy się zawsze być na bieżąco i oferować najnowsze motorowery, skutery 125, motocykle Zipp, Mondial, Junak 125 i inne modele jednośladów. Od 2009 roku jesteśmy dealerem maszyn ogrodniczych marki Husqvarna, a w 2015 r. do naszej oferty wprowadziliśmy pojazdy alternatywne Airwheel. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich sprzedawanych przez nas pojazdów i maszyn.

Jedyni w swoim rodzaju!

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim jako jedyni w Poznaniu oferujemy możliwość przetestowania jednośladu na placu przed siedzibą naszego sklepu! Jeśli Państwa marzeniem jest najnowszy Junak, chcecie poznać i wypróbować motorowery, skutery 125 lub motocykle Zipp – stwarzamy Wam taką okazję. Nie działamy na zasadzie franczyzy, a wszystkie sprzedawane pojazdy są naszą własnością. Gorąco zapraszamy do salonu Ilex